Montaż rolet dachowych

Okna na dachu stanowią przestrzeń trudną do zaaranżowania, gdyż wymagają wykorzystania odpowiednich rozwiązań – jednym z nich są rolety dachowe. Aby spełniały one swoją funkcję, muszą być właściwie zaprojektowane i dopasowane do konkretnego otworu okiennego. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie tego typu dodatki! W zakresie naszych usług leży realizacja zleceń dot. rolet dachowych przeznaczonych do domów oraz budynków użyteczności publicznej – tyczy się to zarówno rolet wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie podpowiedzieć, jakie opcje sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku.

Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać!

  • Rolety dachowe dopasowujemy do specyfiki danego pomieszczenia – wspólnie określamy rodzaj mechanizmu, a także typ materiału oraz stopień jego zaciemnienia,
  • działamy kompleksowo, tj. doradzamy na wstępnym etapie realizacji zlecenia, następnie przechodzimy do tworzenia rolet dachowych na wymiar, a na samym końcu montujemy je w pomieszczeniu,
  • stawiamy na wysoką jakość oraz sprawność techniczną, dlatego nie musisz obawiać się, że system rolet dachowych będzie zawodził w trakcie użytkowania.

Rolety dachowe dopasowane do Twoich potrzeb

Rolety dachowe mogą być wyposażone w wiele systemów, w tym m.in. mechanizm sprężynowy odpowiadający za samoistne zwijanie się materiału do kasety. To wygodne rozwiązanie ułatwia codzienne korzystanie z rolet – nie trzeba mechanicznie odsłaniać powierzchni okna, które jest zlokalizowane wyżej niż standardowe wnęki. Zapewnij sobie maksymalny komfort w domu bądź lokalu znajdującym się na poddaszu – dzięki naszym roletom dachowym zmniejszysz dostęp światła słonecznego do wnętrza, przez co delikatnie je zaciemnisz. Dbamy także o to, by rolety dachowe nie wypadały z rolek w trakcie użytkowania, aby nie istniała konieczność ręcznego poprawiania całej konstrukcji. Mamy bowiem na uwadze Twoją wygodę!

Obszarem naszych usług jest Radomsko, jednak do kontaktu zapraszamy także osoby spoza tego miasta oraz jego okolic. Razem z pewnością dobierzemy odpowiedni typ rolet dachowych do Twojego domu, budynku firmy i nie tylko.