Plisy okienne

Kontrolowanie nasłonecznienia w pomieszczeniu niezależnie od pory dnia? To możliwe! Przedstawiamy rolety plisowane, które jesteśmy w stanie zamontować w Twoim domu bądź mieszkaniu na terenie całego Radomska, a także okolic. Rozwiązanie w postaci plis to idealna opcja dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę użytkowania oraz dopasowanie elementu w 100% do konkretnej powierzchni. Plisy okienne wykonujemy na wymiar, dzięki czemu ściśle przylegają one do danego okna. Mamy na uwadze różnorodne potrzeby naszych klientów, także w zakresie designu, dlatego proponujemy zróżnicowane modele rolet plisowanych w jaśniejszych oraz ciemniejszych kolorach. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością wykonania dzięki użyciu sprawdzonych materiałów.

Rolety plisowane od producenta z Radomska

Zalet rolet plisowanych jest naprawdę wiele. Przede wszystkim sprawdzają się one w przestrzeniach, w których poziom nasłonecznienia zmienia się wraz z porą dnia. Podczas gdy tradycyjne rolety umożliwiają zasłonięcie okna jedynie od góry, plisy okienne są w stanie zakryć wyłącznie jedną część powierzchni, na którą pada najwięcej słońca. W ten sposób nie zaciemniają pomieszczenia, a tylko ograniczają przenikanie promieni słonecznych do wnętrza. To maksimum wygody w jednym rozwiązaniu! Poza tym plisy nie wymagają inwazyjnego montażu, co ma znaczenie dla osób, które nie chcą ingerować we wnękę okienną. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że rolety plisowane zostaną zamontowane szybko, profesjonalnie, a korzystanie z nich będzie bardzo wygodne! Na korzyść plis okiennych przemawia także fakt, że są odpowiednie do wielu pomieszczeń, także tych narażonych na dużą wilgotność, np. do łazienek. Wszystko to sprawia, że stanowią idealną opcję do wykorzystania w przestrzeni domowej i nie tylko!

Zastanawiasz się, czy plisy okienne będą dobre także w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dot. montażu! Działamy w Radomsku oraz okolicach – czekamy na kontakt.