Okna przyszłości od Salamander

Okna PCV Salamander dostępne w naszej firmie w Radomsku to seria profili BluEvolution o różnej głębokości, które łączą wyjątkową efektywność energetyczną z innowacyjną technologią uszczelniania na najwyższym poziomie. Okna te są idealnym rozwiązaniem dla pasywnych domów, dzięki zastosowaniu specjalnie zoptymalizowanych konstrukcji ram i skrzydeł z termicznie ulepszonym zespoleniem krańcowym oraz izolującą potrójną szybą, redukującą stratę ciepła. To rozwiązanie, którego wpływ na Twój budżet z pewnością ocenisz pozytywnie!

Okna salamander dla optymalnej efektywności energetycznej

Innowacyjna, sześciokomorowa konstrukcja w oknach Salamander gwarantuje optymalną izolację termiczną i energetyczną. Dodatkowo okna te podlegają 100% recyklingowi, co jest możliwe dzięki użyciu wyłącznie czystych, łatwych do sortowania tworzyw sztucznych.

Dodatkowo modele są wyposażone w profil sześciokomorowy, uszczelkę o głębokości m.in. 82 mm, zapewniającą izolację akustyczną do 46 dB i zabezpieczenie antywłamaniowe do RC 2.

Energia w nowym wymiarze

Okna Salamander dostępne w Radomsku przenoszą oszczędzanie energii w zupełnie inny wymiar. Stosowanie uszczelek środkowych w progu pozwala na polepszenie właściwości termicznych oraz akustycznych Twoich okien, a innowacyjny system uszczelnień zapewnia dodatkowo ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, wprowadzając przytulny charakter do Twojego domu oraz zapewniając wyjątkowe poczucie komfortu przez cały rok.

Okna PCV Salamander to nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale też inwestycja w przyszłość i komfort Twojego domu. Są gwarancją satysfakcji dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz innowacyjność. Okna Salamander to okna przyszłości!

Informacje dodatkowe